Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cud w Terespolu: Matka Boża płacze wonnymi łzami

Utworzony przez dopalacz, 19 października 2010 r. o 16:17
piotr napisał:
Masz rację nie jesteś mi bratem, ale Bratem - jako człowiekiem i bliźnim, którego jako katolik powinienem miłować ("Będziesz miłował bliźniego swego, jak siebie samego."). Będę się za Ciebie modlił, byś się nawrócił Bracie. Z Bogiem.
Jako katolik mowisz powinienes milowac kazdego tylko dlaczego ta cala armia tkzw.katolikow jak im ktos jest nie na reke to zaraz by wieszali,palili,itp.I nawet niewaz sie modlic za mnie bo dopiero bym mial pecha ty sie modl za tych swoich braci czy jak ty tam ich zwiesz bo mi zadna modlitwa nie jest potrzebna...A i jeszcze jedna rada odemnie rzuc dopalacze bo ci mozgownice zaoraly...Odprawie w twojej intencji czarna msze bys sie nawrocil...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
MOWISZ ZE NARODZINY ZAWDZIEDCZASZ RODZICOM?TO I DOBRZE DOBRZE ZE CHODZISZ ZE WIDZISZ TYMI SLEPIAMI ALE GORSZE JEST TO RZE WE ŁBIE MASZ PUSTKE,OLEJ,TROCINY,PUSTY JAK PUSTAK JESTES OBRAZAJĄC KSIĘZY I LUDZI KTORZY WIERZA W CUD,A WIESZ CO?ZOBACZ JESLI JESZCZE WIDZISZ ILE JUZ JEST ZNAKOW NA ZIEMI,JEDNAK MUSISZ TROCHE MUZGIEM POBUJAC POCZYTAC ABY COS COKOLWIEK DOTARŁO DO TWOJEGO MUZGU JESLI Go MASZ?OBAWIAM SIE ZE GO NIE MASZ A TO JUZ TWOJ PROBLEM
A ty przyglupie jak juz chcesz zeby twoj tekst byl zauwazony to zapoznaj sie z ortografia analfabetyczny katoliku...Powiadasz ze mam trociny w glowie moze i mam ale ty tez masz tylko nie trociny ale to co ma zarowka czyli.........Jak jeszcze nie ogarnoles co to takiego to ci powiem PROZNIA ty bezmozgi chrzescijanski ograniczony umyslowo kaleko.sram na ciebie i ta cala twoja wiare co jej przedstawiciele to pedofile geje i alkocholicy ci dwaj ostatni to zazwyczaj zakonnicy ale nie koniecznie..A i jeszce jedno jakie sa te znaki poopowiadaj przyglupie...Moze dam wiare i zamienie mojego szatana na twojego bozka:))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
A ty przyglupie jak juz chcesz zeby twoj tekst byl zauwazony to zapoznaj sie z ortografia analfabetyczny katoliku...Powiadasz ze mam trociny w glowie moze i mam ale ty tez masz tylko nie trociny ale to co ma zarowka czyli.........Jak jeszcze nie ogarnoles co to takiego to ci powiem PROZNIA ty bezmozgi chrzescijanski ograniczony umyslowo kaleko.sram na ciebie i ta cala twoja wiare co jej przedstawiciele to pedofile geje i alkocholicy ci dwaj ostatni to zazwyczaj zakonnicy ale nie koniecznie..A i jeszce jedno jakie sa te znaki poopowiadaj przyglupie...Moze dam wiare i zamienie mojego szatana na twojego bozka:))))
Siomik, czy u ciebie pod sufitem wszystko w porządku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Siomik, czy u ciebie pod sufitem wszystko w porządku?
Jasne i to w najlepszym..Ale chyba u ciebie nie za bardzo??? no nie:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
A ty przyglupie jak juz chcesz zeby twoj tekst byl zauwazony to zapoznaj sie z ortografia analfabetyczny katoliku...Powiadasz ze mam trociny w glowie moze i mam ale ty tez masz tylko nie trociny ale to co ma zarowka czyli.........Jak jeszcze nie ogarnoles co to takiego to ci powiem PROZNIA ty bezmozgi chrzescijanski ograniczony umyslowo kaleko.sram na ciebie i ta cala twoja wiare co jej przedstawiciele to pedofile geje i alkocholicy ci dwaj ostatni to zazwyczaj zakonnicy ale nie koniecznie..A i jeszce jedno jakie sa te znaki poopowiadaj przyglupie...Moze dam wiare i zamienie mojego szatana na twojego bozka:))))
nie wypowiadam sie na temat, ale cholera mnie bierze, jak przygaduje kocioł garnkowi, uczy tuman tumana ortografii, zwracasz komus uwage ??????? to naucz sie pisać ,,ogarnąłeś,, a nie ogarnołes, alkoholicy a nie alkocholicy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam np plakat marilyn monroe w pokoju i tez zdarzyl się cud. właśnie przed chwilą pokazała mi środkowy palec. wieść rozeszła się tak szybko.. że stoją teraz tłumy przed moim domem NIESAMOWITE WYDARZENIE. ARMAGEDON. ZERO FIKCJI. /hahaah, co te kościoły,co Ci ludzie naiwni wierzący w takie bzdety jeszcze wymyślą? chłopak pewnie pare godzin wcześniej odwiedził sklep z dopalaczami i wrażen i cudów nie zabrakło w rezultacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak w ogóle zaraz dla księdza proboszcza zabraknie tego wonnego oleju żeby codziennie smarować nim obraz a stare baby będą łaziły i smarowały czoła... naiwne berety. jejku jejku!!!!!!!!!!! cudem by było jakby `obraz sypnął kasą, dodał urody brzydkim,mądrości głupim,nastawił złamaną nogę,dał biednym jeść,bezdomnym mieszkanie` etc etc. pozdrawiam trzeźwo myślących!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
A ty przyglupie jak juz chcesz zeby twoj tekst byl zauwazony to zapoznaj sie z ortografia analfabetyczny katoliku...Powiadasz ze mam trociny w glowie moze i mam ale ty tez masz tylko nie trociny ale to co ma zarowka czyli.........Jak jeszcze nie ogarnoles co to takiego to ci powiem PROZNIA ty bezmozgi chrzescijanski ograniczony umyslowo kaleko.sram na ciebie i ta cala twoja wiare co jej przedstawiciele to pedofile geje i alkocholicy ci dwaj ostatni to zazwyczaj zakonnicy ale nie koniecznie..A i jeszce jedno jakie sa te znaki poopowiadaj przyglupie...Moze dam wiare i zamienie mojego szatana na twojego bozka:))))
nie ucz gnoju kogos pisowni bo ty tez nie lepsza masz(alkohol tak się pisze)cepie jeden wez powiedz staremu aby cie zawlukłdo stodoły i wsadził ci łeb na klepisko i przyłozył kilka razy cepem po mozgu,moze się nawrocisz zmijo lebiedziewska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='siomik' date='19 październik 2010 - 19:24 ' timestamp='1287509062' post='364499'] A ty przyglupie jak juz chcesz zeby twoj tekst byl zauwazony to zapoznaj sie z .......................... Nie wnikam w co wierzysz, ale głównie w pieniądze bo zalatuje od ciebie marnym prowokatorem. Siedzą tacy agenci przy komputerze i sieją nienawiść, mowa ich jest plugawa i cuchnie kloaką napełnioną przez chorych na kiszki syfilityków. Cechą charakterystyczną jest to że nie piszą używając ogonków "ą","ę","ż", pewnie trudno je napisać używając klawiatury z cyrylicą. Romowie (dawniej Cyganie) wobec takich zdeprawowanych osobników stosowali karę "wygardzenia" i tylko na to zasługujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Jasne i to w najlepszym..Ale chyba u ciebie nie za bardzo??? no nie:))
U mnie raczej w porządku ale martwię się o ciebie bo to co czytam te twoje wypociny denne i obrzydliwe to raczej żenada jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie to jest żałosne..., eh znawcy, prowokatorzy i inni podobni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popier...ło tych katabasów już zupełnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko Boska Szybko Spełniająca Prośby spełnij moją prośbę i spraw, by ciemny polski naród wreszcie zmądrzał i przejrzał na oczy, by ta ciemnota zrozumiała, jak ich kler robi w konia, okrada, gwałci ich dzieci, rządzi się ich życiami, spraw proszę, by te ciemniaki wreszcie zaczęli myśleć samodzielnie, a nie wyręczać się klerem. Inaczej zabiorę ci ten pojemnik z olejem i zakleję dziurki w oczach, żebyś przestała płakać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę rychłego spełnienia się próśb. Chociaż wiem, że to nierealne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zawsze zadziwia ta niezwykła ilość matek boskich i ich przydomki. Ciekawe czy ktoś w ogóle policzył ile ich jest, bo w samej Polsce to co najmniej setka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto co robią dopalacze. Niszczą świadomość nie tylko młodzieży, ale i osób znacznie starszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wcierać to czy wypijać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zastanawiał się ktoś dlaczego na lubelszczyźnie cuda (czy też znaki od Boga) polegają najczęściej na płaczu figur świętych. Płaczą obrazy, krzyże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IMHO: cienota i głupota. Ale każdy może wierzyć w co chce. Nawet w obraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...